Forum I roku Pedagogiki socjalnej w Raciborzu

Forum dla nas od nas :D


#1 2007-09-27 18:21:27

Smallstar

Nowy użytkownik

5380656
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2007-09-27
Posty: 8
Punktów :   
WWW

Przedstawiamy się :P

To ja pierwsza
Mam na imię Kasia.Mieszkam w Rybniku.A dokładniej w Chwałowicach.Mam 20 latek (chodz jeszcze nie ) Jestem zodiakalnym skorpionem. Skończyłam LO w 2006 roku.Skonczyłam teraz roczną szkołę policealną
Mój ulubiony kolor to niebieski i czerwony
Muzyki słucham różnej
W wolnym czasie lubię dobrą książkę i spędzanie czasu ze znajomymi

No i to tyle.
Niech kazdy troszke o sobie napisze
Bedzie nam prosciej sie poznać.
Pozdrawiam


"Nie widzialam cie juz od tygodnia....
i nic...jestem bledsza,troche spiaca,troche bardziej milczaca....
widac mozna zyc bez powietrza...."

Offline

 

#2 2007-09-27 19:20:11

wiewióra

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: Przedstawiamy się :P

Cześć

Jestem Magda i mieszkam w Adamowicach niedaleko Raciborza i Rybnika heh. No mam 19 lat i skończyłam Ekonomik w Raciborzu. Mialam byc juz w policealnej ale zrobilam ludzi w konia heheh. No jestem zodiakalna rybka z poczuciem humoru... kto mnie zna ten wie. No to jest na razie wszysko na moj temat nie bede znaudzac hehe pozdrowka dla ziomkow

Offline

 

#3 2007-09-27 19:24:42

Agaciorkaaa

Nowy użytkownik

2309998
Zarejestrowany: 2007-09-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przedstawiamy się :P

no oki to teraz ja mam na imie...hmm... nie pamietam hehe:D no dobra dobra juz.. mam na imie Agatka 4 wrzesnia tego roku skonczylam 20 lat (miej Boze w opiece wszyskich moich znajomych bo po 20 ponoc ludziom odbija:P)  mieszkam w Krakowie...taka wieś gdzie wawel stoi jakies sukiennice.. i płynie Wisła i tyle:P mam dwa urocze pieski za ktorymi bede bardzo tęsknic kiedy wyjade.. ale biore ze soba szczurka do Akademika wiec nie bedzie az tak smutno bo Mycha bedzie mi przypominac o moich dwoch wariatkach ktore zostawie w domku:D mam jeszcze żołwika:D ale jego juz zostawiam:P moj ulubiony kolor to niebieski a moj ulubiony napój wrecz pochodzący od Bogów do PIWOOOO:D     tak tak wiem:P My sie jedziemy uczyć nie pić:P  w olnym czasie... kocham spędzac czas z przyjaciolmi.. taaak..przyjaciele...to najlepsza rzecz jaka moze spotkac czlowieka..kiedy ma przyjaciol..  ano wlasnie...ja tez mialam konczyc szkole policealna..a wlasciwie to syudium medyczne -fizjoterapia(no wiecie psychologia,anatomia..i mazaże:D tak tak..umiem masowac mialam 5 na koniec:D ) ale nie wiem czy skoncze bo jak narazie to szkola ponoc jest jakis wielkim śmiemnianiem...okaże sie 13.10..;/  to chyba tyle moje skarby co moge Wam powiedziec o sobie..;] jaka jestem zobaczycie buziole dla wszystkich

Offline

 

#4 2007-09-27 21:28:21

mantusia

Nowy użytkownik

8830190
Zarejestrowany: 2007-09-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: Przedstawiamy się :P

No a  ja... ja ... ja sobie jestem Aśka, no wiecie przeciez to co Tu będę wypisywała:-P heh:-D z Głubzcyc jestem:-D latek to mam 19 i w styczniu (30stego) dopiero 20 mi stuknie, więc jeszcze można ze mną wyrzymać;-) do liceum też w Głubczycach chodziłam, choć uderzałam w raciborską budowlankę, ale jakoś nie wyszło i dobzre, bo to by głupota była;-) Tyle matmy i fizy i jeszcze bym roczek do maturki miała, a tak to z wami będę piła;-) he he:-P no nie wiem co tu napisac jeszcze, poznamy sięto sami ocenicie:-D <lol> :-)

Offline

 

#5 2007-09-27 21:28:21

PRaY

PRaY

Zarejestrowany: 2007-09-26
Posty: 10
Punktów :   

Re: Przedstawiamy się :P

A mi na imię Marek
chodziłem do policealnej informatycznej i tam zaczeli na mnie gadać PRaY no i zostało
Ja mam jednego psiaka amstaffa Amara kiedyś się pochwale
Piwo też lubie teraz pije
uczyć się to akurat najmniej miałem zamiar xD ale jak poprawki stawiacie w pryzmacie kopania
Sporty to piłka nożna pływanie no i oczywiście piwo więcej nie pisze nie chce mi sie

Offline

 

#6 2007-09-27 21:44:16

wiewióra

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: Przedstawiamy się :P

Mareczek zapowiadasz sie na fajnego kolege ;P  zreszta sie zobaczy hehe

Offline

 

#7 2007-09-28 13:39:12

Kingusia

Nowy użytkownik

3515191
Zarejestrowany: 2007-09-28
Posty: 4
Punktów :   

Re: Przedstawiamy się :P

haaa to teraz ja  mam na imię Kinga mieszkam w Żorach mam 19 lat. Skończyłam II LO w żorach o profilu mat-fiz-inf.  Zwierzątka żadnego nie mam (no chyba ze wlicza sie do tego rodzeństwo ) Interesuje sie sportem a w szczególności siatkówka . Jestem zodiakalna wagą 11.10 stuknie mi 19 . W wolnym czasie Uwielbiam spędzać czas z przyjaciółmi Muzyki słucham różnej zależy od humorku i towarzystwa. Napewno bedziemy sie razem swietnie bawic Pozdrawiam

Offline

 

#8 2007-09-28 21:44:51

donatka19

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przedstawiamy się :P

hej:) Mam na imię Donata:D jestem z Boguszowic, skończyłam IV LO w Chwałowicach, uwielbiam grac w siatkówkę, mam 2 siostry:D ale na szczęście nie mieszkają już ze mną:D pieska Roxi podobnego bardziej do lisa:D niż do psa:D no to chyba na razie na tyle:D resztę dowiecie sie później jak będzie to kogoś interesowało:D pozdrawiam:*

Offline

 

#9 2007-09-28 23:06:08

wiewióra

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: Przedstawiamy się :P

No dziewczynki zapowiada sie niezla zabawa )

Offline

 

#10 2007-09-28 23:22:55

bladaczka

Nowy użytkownik

1069645
Call me!
Skąd: Gaszowice
Zarejestrowany: 2007-09-28
Posty: 5
Punktów :   

Re: Przedstawiamy się :P

Do akcji wkracza Bladaczka, czyli Agata;) Nie lubię zimy, a mimo tego urodziłam się w zimie:p tj. 25 styczeń. Jak na razie dobrze widzę, jestem jedynym wodnikiem:p Chodziłam do V LO w Rybniku(Nowiny) i pomyślnie zdałam maturę:D mam nadzieję, że też pomyślnie ukończę tę dziwną szkołę, do jakiej się dostałam:D cieszę się, że będę mogła Was poznać:) Jaka jestem? ...  Wesoła, uśmiechnięta, czasami nerwowa, ambitna, uparta:p, rozmowna, otwarta, przyjazna, tolerancyjna... I chyba jako jedyna z Was, nie lubię piwa:D Kocham rodzinę, przyjaciół.. i jeszcze kogoś:D Lubię czytać książki, słuchać muzyki, spieeewać, śmiać się, rozmawiać z ludźmi. Z resztą, co ja się tak wysilam:D poznacie mnie i już:)

ps. i lubię lody waniliowe i moje buty kaczuszki i Was:D

Pozdrawiam serdecznie:)

Offline

 

#11 2007-09-29 01:04:24

Gabi

Nowy użytkownik

3980514
Skąd: Rybnik- Niedobczyce
Zarejestrowany: 2007-09-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: Przedstawiamy się :P

cześć:Dno to przyszedł czas na mnie...mam na imię Gabriela ale nie lubię jak ktoś sie do nie tak zwraca:/ stanowczo popieram skrót...GABI: D mam prawie 22 lata, dokładnie w poniedziałek 01.10, stuknie mi ta okropna  liczba;( mieszkam w Rybniku,  jak na razie, bo planuje zwinąć żagle. Nie dostałam akademika ale liczę, że rozpatrzą pozytywnie moje odwołanie:D ukończyłam w tym roku studium medyczne i jestem terapeutką zajęciową (czeka nas ten przedmiot w drugim semestrze hyhy ). Interesuję się przede wszystkim muzyka: kocham EMB, Gothic, Electro Gothic, Dark Elektro, Dark Wave, Cold Wave, Ambient, Dark Ambient, Synth Pop, Vampiric Gothic Black Metal....duże tego wiem....Poza tym to malarstwo, sztuka, psychologia, psychiatria, zjawiska paranormalne, medycyna, joga:D, impresjonizm...uwielbiam Klimta, astronomia i takie tam:P...co lubie?  czerń, czerwień, fiolet, biel, koronki, lateks....piwo w zielonej butelce....zwierzątka???mam żółwia samobójcę...wyskoczył dwa razy z balkonu a mieszkam ....na 4 piętrze<lol>nic mu nie jest, dalej żyje:Dnie cierpię kotów, mam na nie mega alergie:/ jestem bardzo komunikatywna, czasem gadam jak katarynka....resztę sie dowiecie jak sie poznamy:D pozdrawiam i do zobaczenia w poniedziałek STUDENCIKI:P

Offline

 

#12 2007-10-01 16:45:52

Smallstar

Nowy użytkownik

5380656
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2007-09-27
Posty: 8
Punktów :   
WWW

Re: Przedstawiamy się :P

jakby ktoś sobie moje foteczki chciał zobaczyć to www.Smallstar87.fotka.pl


"Nie widzialam cie juz od tygodnia....
i nic...jestem bledsza,troche spiaca,troche bardziej milczaca....
widac mozna zyc bez powietrza...."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.politologia2009.pun.pl www.ekonomiakpsw.pun.pl www.slonecznedomy.pun.pl www.h91.pun.pl www.clan-olimp.pun.pl